SENACONCEPT

Koltuk imalatı konusunda faaliyet gösteren firmamız, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de önemli projelerde yer almıştır. Otel dekorasyonları konusunda üretim ve işçilik kalitesi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile birçok projede kalitesini ispat etmiştir.

Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yenilikçi çözümleri ile kalite ve estetikten ödün vermeden beklentilerin üstünde hizmet vermektedir. Tüm mekanlara ait mobilya tasarım, imalat ve montaj hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktayız. Özel tasarım mobilya projeleriniz verilen ölçü ve renklerde, istenilen malzeme ile sorunsuz biçimde üretilmektedir.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü, özgün çizimleri projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, görünüm zerafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretimlerimizi yapmaktayız.

Dekorasyonu bir bütün olarak ele alıp; mobilya üretiminin yanında daire, ofis, villa, otel, residence, cafe & restaurant dekorasyonlarında mekana özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.